Про нас

Житомирський міський центр науково – технічної творчості учнівської молоді – це заклад позашкільної освіти, який дає змогу учнівській молоді отримати додаткову освіту, розвинути свої здібності та нахили, змістовно провести дозвілля.

У нас створено необхідні умови для всебічного розвитку особистості, творчої самореалізації, виховання юних житомирян, здатних ефективно працювати й навчатися протягом життя, оберігати й примножувати цінності національної культури та громадянського суспільства.

У МЦНТТУМ навчається понад 1800 вихованців, які відвідують гуртки початково – технічного, спортивно – технічного, предметно – технічного, інформаційно – технічного, художньо – естетичного, гуманітарного (соціокультурного) та науково – дослідницького напрямків.

/Files/images/vistavka_-_konkurs_z_naukovo-tehnchnogo_napryamku_2013/200200.JPG

Навчання та виховання учнів у МЦНТТУМ здійснюється відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів, здібностей гуртківців, з урахуванням їх віку, психологічних та фізичних особливостей.

Вихованці закладу – неодноразові переможці міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок, конкурсів та змагань.

Навчально – виховний процес відбувається в чотирьох основних корпусах за адресою: вул.Пушкінська, 19, вул.Б.Тена, 82-А, вул.Гагаріна, 22, вул.Островського, 3, а також за місцем проживання дітей, на базі підліткових клубів, загальноосвітніх шкіл та дошкільних закладів.

/Files/images/vistavka_-_konkurs_z_naukovo-tehnchnogo_napryamku_2013/100100.JPG

Щорічно, спільно з управлінням освіти Житомирської міської ради на базі МЦНТТУМ проводяться такі міські масові заходи як установчі сесії учнів - членів наукових товариств з питань підготовки до МАН, І етап Всеукраїнського конкурсу - захисту науково дослідницьких робіт учнів - членів Малої Академії Наук України, конкурси «Паперовий світ», «Web-сайт», «На кращу програму ЕОМ», «Космічні фантазії», конкурс на кращу програму для ПК, «На кращого оператора ПК», фотоконкурс «Моя Україна», «Комп’ютерна графіка», «Світ очима дітей», чемпіонати з інтелектуальної гри «Брейн – ринг» та з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», «Офіс – менеджмент», «Щоб світилась писанка», «Юний конструктор», «Світ техніки».

У Житомирському міському центрі науково – технічної творчості учнівської молоді працюють фахівці з високим рівнем професійної підготовки, багаторічної практичної роботи з дітьми та вагомими результатами в роботі. Серед них є Відмінники освіти України, 2 педагогів нагороджено нагрудним знаком «Софія Русова», 10 педагогів носять звання «Керівник гуртка - методист».

Педагогічний колектив Центру щорічно бере участь у виставках педмайстерності. Це і всеукраїнська педагогічна виставка «Сучасна освіта в Україні», і «Інноватика в освіті України», і міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади». У 2014-2015 наш центр проходив державну атестацію, за результатами якої визнаний атестований.

/Files/images/vistavka_-_konkurs_z_naukovo-tehnchnogo_napryamku_2013/1000.JPG

За вагомий внесок у процес модернізації національної освіти педагогічний колектив неодноразово нагороджений Дипломами Міністерства освіти та науки України, академії педагогічних наук та занесений до літопису сучасної освіти і науки України «Флагман сучасної освіти України».

Кiлькiсть переглядiв: 591

Коментарi